Főtitkár-helyettes, Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége

Forrás: turizmus.com

 2018. június 02. 16:43

Álláspályázat A Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége pályázatot hirdet az alábbi munkakör betöltésére:
Főtitkár-helyettes (Főtitkár, 2019.01.01-től)

A Szövetség főtitkára elsősorban szervezeti, adminisztrációs oldalról járul hozzá és szervezi a Szövetség napi működését, vezeti a napirenden lévő lobbi- és érdekvédelmi tevékenységet. A főtitkár jogállását és jelenlegi feladatait a Szövetség honlapján elérhető Szervezeti és Működési Szabályzat tartalmazza.

Főbb feladatok:
- Megszervezi és irányítja a Szövetség napi ügyvitelét, munkáját
- Figyelemmel követi az Ügyvezetés által meghatározott és megfelelő rendszerességgel frissített érdekvédelmi és lobbi témákat, szervezési oldalról segíti a folyamatok tovább vitelét
- Részt vesz a szálláshely-szolgáltatást és tágabb értelemben a turizmust érintő jogszabály módosítások előkészítésében, az államigazgatási szervekkel történő előzetes egyeztetések szerint
- Irányítja valamennyi jogszabályi kötelezettségből adódó, a Szövetség tagságát érintő kötelezettségek és az azzal kapcsolatos érdekvédelmi lépések koordinációját (pl. szerzői jog)
- Együttműködik a Magyar Turisztikai Ügynökséggel a partnerségben megvalósuló projektek szervezésében
- Részt vesz a HotelStars Union Nemzeti Védjegy üzemeltetésében, felügyeletet gyakorol a Védjegyet üzemeltető Kft. gazdálkodása felett
- Statisztikai elemzéseket, háttéranyagokat készít
- Irányítja és összefogja a Szövetség külső és belső kommunikációját, különös tekintettel a Szövetség közösségi médiabeli megjelenéseire
- Az elnök és alelnök mellett rendszeresen ad interjút a sajtó számára
- Gondoskodik a Szövetség működését szabályzó SZMSZ és egyéb jogi dokumentumok aktualizálásáról és a működéshez szükséges zavartalan feltételek megteremtéséről
- Felelős vezetőként szervezi a Szövetség gazdálkodását
- Irányítja a Szövetség nemzetközi szervezetekkel történő kapcsolattartását, különös tekintettel a HOTREC-re
- Gondoskodik a Szövetség rendezvényeinek, eseményeinek megszervezéséről

Az állás betöltésének feltétele:
- büntetlen előélet
- felsőfokú turisztikai végzettség
- angol nyelv felsőfokú ismerete (nyelvvizsga bizonyítvánnyal igazolva)
- legalább 10 éves vezetői, a turizmus területén betöltött felsővezetői szakmai tapasztalat
- felhasználói szintű számítógép-kezelési ismeretek
- B típusú jogosítvány

Az álláshoz tartozó elvárások:
- jó vezetői és kommunikációs készség, közösségi szellem, pozitív attitűd
- pontos és megbízható munkavégzés
- nagyfokú teherbíró
- és stressz tűrő képesség
- mobilitás, a Szövetség vidéki régióiban elvárt gyakori jelenlét miatt
- alkalmazkodás esetleges hétvégi és ünnepnapokon történő munkavégzéshez

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- további idegen nyelvek felsőfokú ismerete
- minőségbiztosítási rendszer üzemeltetésében megszerzett tapasztalat (HotelStars, Magyar Turizmus Minőségi Díj, egyéb szállodai minősítő rendszerek)
- jogi végzettség

Foglalkoztatás jellege: 2018-ban főtitkár-helyettesi besorolásban, 6 órás részmunkaidős, majd 2019.01.01-től főtitkári besorolásban, teljes munkaidős munkaviszony, határozatlan időtartamra.

A munkába állás időpontja: legkorábban 2018. július 01., legkésőbb 2018. augusztus 1. A főtitkár-helyettes 2018.12.31-ig feladatait a Főtitkárral együttműködve, egyeztetve végzi.

A munkavégzés helye: 1123 Budapest, Jagelló út 1-3. illetve a Szövetség érdekkörébe tartozó további helyszínek, ahová a leendő Főtitkárt a feladatellátás rendeli

Bérezés: a motivációs levélben kérjük megjelölni a bruttó fizetési igényt

Jelentkezés az állásra: E-mailen a president@hah.hu címen, mellékelve az alábbiakat:
- motivációs levél
- fényképes szakmai önéletrajz
- nyelvvizsga bizonyítványok másolata

A jelentkezés beadási határideje: 2018. június 11. hétfő 12.00

A benyújtott pályázatok elbírálása után a második körbe jutó jelentkezőket személyes beszélgetésre hívjuk be, amelynek várható időpontja 2018. június 12.