Front Desk Agent

Forrás: turizmus.com

 2023. március 23. 14:30

A luxus boutique szálloda, az ARIA HOTEL BUDAPEST - amely a 2017-es évben a vendégvisszajelzések alapján elnyerte a világ legjobb szállodája díjat – dinamikus csapatába munkatársat keres Front Desk Agent pozícióra.

Főbb feladatok:

  • Vendégek érkezése és távozása körüli teendők
  • Szobabeosztás elkészítése, szobakulcsok kezelése
  • Vendégek tájékoztatása a szállodai szolgáltatásokról
  • Vendégigények, panaszok kezelése
  • Kapcsolattartás a szálloda különböző részlegeivel

Elvárások:

  • Szakmai/Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2-3 éves szállodai tapasztalat
  • Angol nyelv magas szintű ismerete
  • Erős számítógépes készségek
  • Ápolt megjelenés, jó kiállás
  • Terhelhető, kommunikatív, folytonos vendégkapcsolatot kedvelő személyiség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • Opera/Fidelio PMS ismerete
  • 5 csillagos szállodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Családias, jó hangulatú környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Nyugodt légkör
  • Napi étkezés, ingyenes kávéfogyasztás
  • Biztos üzleti hátterű cég
  • 8 órás bejelentés

Munkaidő: 40 h

Munkavégzés helye: Aria Hotel Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz