Front Desk Agent, Boutique hotel, Budapest belvárosa

Forrás: turizmus.com

 2018. november 28. 12:07

Budapesti belvárosi boutique-szállodánkba keresünk nappalos-éjszakás recepciós kollégát/kolléganőt.

Beugró:

Felsőfokú iskolai végzettség turizmus szakon, hogy az alapokkal tisztában legyél.

Előny, ha van szakmai tapasztalatod szálloda területén, azonban akkor is örömmel látunk, ha lelkes pályakezdő vagy.

A mindennapos kommunikációhoz elengedhetetlen az angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt (más nyelv ismerete előnyt jelent).

Fontos, hogy türelmes, segítőkész és kedves legyél a vendégekkel és kollégáiddal.

A napi feladataid között lesznek:

Vendégeink érkeztetése és utaztatása, vendégszámlák elkészítése.

Telefonhívások fogadása és e-mailek folyamatos megválaszolása.

Vendégpanaszok és igényeik kezelése.

Programok, éttermek ajánlása.

Amit kínálunk Neked:

Átlagon felüli fizetés és extra juttatások

Fiatalos, dinamikus csapat

Csapatépítők

Fejlődési és előrelépési lehetőség

Személyzeti étkezés, kávé

Munkaruha

Színvonalas környezet

A fényképes önéletrajzokat a lenti e-mail-címre várjuk.

(X)