Front Desk Agent, Budapest VI. ker

Forrás: turizmus.com

 2019. június 28. 11:00

Belvárosi aparthotel mosolygós, talpraesett, angolul jól beszélő recepciós kollégát keres azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok:

  • Napi működés megszervezése
  • Vendégek teljes körű tájékoztatása angol vagy magyar nyelven, vendégélmény növelése
  • Kapcsolattartás e-mailben és telefonon
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése, pénztárgépkezelés
  • Szállodai szoftver, számlázó program napi szintű használata
  • Az üzemelés során felmerülő problémák kezelése, azok továbbítása az illetékes részleg felé (Housekeeping, Maintenance)
  • Program-, transzfer- és jegyértékesítés

Elvárások:

  • Magabiztos angol és magyar nyelvtudás szóban és írásban
  • Érettségi bizonyítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek: MS Word és Excel programokkal
  • Önálló, pro-aktív munkavégzés
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Segítőkész, mosolygós, pozitív attitűd

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Bármely további idegen nyelv ismerete
  • Vendéglátásban, idegenforgalomban szerzett tapasztalat
  • Szállodai szoftver ismerete (SabeeApp, Hostware, Opera)

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős (heti 5 nap 8 órában), bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Változatos, lendületes munkakör
  • Összetartó csapat, pozitív légkör
  • Jutalékos programértékesítés

Munkaidő:
Teljes munkaidő 8 órában

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz