Front Desk Agent, Hotel Rum Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. január 29. 14:38

Budapesti belvárosi boutique szállodánkba keresünk nappalos-éjszakás recepcióst kollégát/kolleginát.

Beugró:
- Felsőfokú iskolai végzettség turizmus szakon, hogy az alapokkal tisztában legyél
- Előny, ha van szakmai tapasztalatod szálloda területén, azonban akkor is örömmel látunk, ha lelkes pályakezdő vagy
- A mindennapos kommunikációhoz elengedhetetlen az angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (más nyelvtudás ismerete előnyt jelent)
- Fontos, hogy türelmes, segítőkész és kedves legyél a vendégekkel és kollégáiddal

A napi feladataid között lesznek:
- Vendégeink érkeztetése és utaztatása, vendégszámlák elkészítése
- Telefonhívások fogadása és e-mailek folyamatos megválaszolása
- Vendégpanaszok és igényeik kezelése
- Programok, éttermek ajánlása

Amit kínálunk Neked:
- Átlagon felüli fizetés és extra juttatások
- Fiatalos, dinamikus csapat
- Csapatépítők
- Fejlődési és előrelépési lehetőség
- Személyzeti étkezés, kávé
- Munkaruha
- Színvonalas környezet

A fényképes önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk:

(X)