Front Desk Agent | Szobai takarító | Karbantartó

Forrás: turizmus.com

 2023. január 05. 16:43

Nyitott pozíciók a Hotel Clark Budapest szállodában – Csatlakozz Európa egyik top szállodájának csapatához! Te vagy az ideális jelölt, ha személyiségeddel hozzá tudsz adni vendégeink tartózkodásához, elősegíteni a felejthetetlen élményeik megalkotását.

Főbb feladatok:

Front Desk Agent:

  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás, más nyelvismeret előny
  • Vendégközpontú, megoldásorientált gondolkodásmód
  • Fidelio szoftver ismerete és használata előny

Szobai takarító:

  • Szállodai szobák és fürdők takarítása
  • Szobai textíliák kezelése
  • Szállodai folyosók tisztán tartása
  • A Housekeepinghez tartozó területek tisztán tartása, megóvása
  • Vendégkérések teljesítése

Karbantartó:

  • Gépek és berendezések üzemeltetése és karbantartása
  • A szállodában felmerülő kisebb hibák elhárítása
  • Épületfelügyeleti rendszer üzemeltetése
  • Közreműködés kisebb felújításokban

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szakirányú tapasztalat
  • Rugalmasság
  • Proaktivitás

Amit kínálunk:

  • Energikus, fiatalos munkahelyi környezet
  • Empatikus, professzionális vezetés
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Munkaidő: 8 órás

Munkavégzés helye: Budapest, I. kerület