Front Desk Agent, The Stories Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. január 04. 16:28

Budapest belvárosában a Király utcán található 4****superior tematikus boutique szálloda front office részlege kollégákat keres. Munkavégzés 8 órás nappalos és délutános műszakban.

Főbb feladatok:
•Vendégek érkeztetése, utaztatása és színvonalas tájékoztatása
•Szállodai szolgáltatások és programok ajánlása, értékesítése
•Szállodai foglalások nyomon követése és kezelése
•Számlázás, pénzkezelés, ügyviteli feladatok

Lendületes, fiatalos csapatunkba pályakezdők és felsőfokú oktatásban részt vevők jelentkezését is várjuk.

Elvárások:
•Nyitottság és érdeklődés a turizmus és vendéglátás iránt (Szakirányú végzettség előnyt jelent)
•Kiváló kommunikációs képesség
•Erős problémamegoldó készség
•Folyékony angol nyelvtudás
•SabeeApp ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:
•Biztos munkahely
•Versenyképes fizetés
•Dolgozói kedvezmények
•Előrelépési és karrier lehetőség

Szállodánkról bővebben a www.storiesbudapest.com címen olvashat.

Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a következő e-mailcímre várjuk:

(X)