Front Desk Agent - Up Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2024. február 22. 16:37

Budapest belvárosában, az Oktogontól pár perc sétára, két éve nyílt Up Hotel Budapest**** kínálja fiatalos, modern szobáit vendégei részére. Ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni, jelentkezz hozzánk recepciós pozícióra.

Főbb feladatok:

  • Érkező vendégek teljes körű tájékoztatása és a vendégélmény növelése
  • Kapcsolattartás a vendégekkel személyesen, telefonon és e-mailen
  • Különböző vendégigények kezelése
  • A recepció munkájához tartozó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Szállodai szoftver napi szintű használata, számlázás
  • Folyamatos kapcsolattartás a szálloda különböző részlegeivel
  • Programok, transzfer- és jegyértékesítés

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • 3 műszakos munkarend
  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk
  • Aktív kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Pozitív, kommunikatív és vendégcentrikus személyiség
  • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelv ismerete
  • Szállodában szerzett recepciós tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, teljes munkaidős jogviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Egy év munkaviszony után magánorvosi ellátás
  • Fiatalos és lendületes, összetartó, vidám munkakörnyezet
  • Könnyen megközelíthető belvárosi munkahely
  • Személyzeti meleg étkezés napi egy alkalommal

Munkaidő: 40 óra/hét

Munkavégzés helye: 1067 Budapest, Csengery utca 31.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és pozíció megjelölésével lehetséges