Front Office

Forrás: turizmus.com

 2022. június 27. 08:00

Front Office csapattagokat keres (részmunkaidőben is) Budapest egyik legnagyobb, és legújabb hibrid üzemeltetésű szálláshelye, a Deans College Hotel.

Szeretnél egy különleges, új brand fiatal, lelkes csapatában, egy stabil munkahelyen, színes munkakörnyezetben dolgozni? Szeretsz vendégekkel kommunikálni a világ minden tájáról? Ha a fentiekre igen a válasz, akkor téged várunk.

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, be- és kijelentkeztetése, kapcsolattartás
  • Adminisztratív feladatok
  • Telefonok, levelek, e-mailek kezelése
  • Éjszakai zárások kezelése
  • Vendéglevelezések, foglalások kezelése

Elvárások:

  • Folyékony, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Vendégközpontú gondolkodásmód
  • Rugalmas, megoldásra fókuszáló személyiség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bizonyítottan "válságállóbb" munkahely
  • Versenyképes fizetés a felelősségi körnek megfelelően
  • Fejlődés, tanulás cégen belül
  • Előre lepési lehetőség
  • Fiatalos nemzetközi munkakörnyezet

Munkaidő: nyitottak vagyunk részmunkaidős (heti 20/30 órás) munkavégzésre is!

Gyakornokot is szívesen látunk.

Munkavégzés helye: 1094 Budapest, Tűzoltó utca 50-56.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el motivációs levelét nettó fizetési igényével együtt, illetve fényképes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát.