Front Office csapattagokat keres Budapest legnagyobb, hibrid üzemeltetésű szálláshelye, a 418 szobás Dean’s College Hotel

Forrás: turizmus.com

 2021. szeptember 06. 17:18

Szeretnél egy különleges, új brand fiatal, lelkes csapatában, egy stabil munkahelyen, színes munkakörnyezetben dolgozni? Szeretsz vendégekkel kommunikálni a világ minden tájáról?

Ha a fentiekre igen a válasz, akkor téged várunk alábbi nyitott munkaköreink egyikébe:

  • Nappalos recepciós
  • Front Office Supervisor

Főbb feladatok:

  • Adminisztratív, controlling és számlázási feladatok ellátása
  • Kimutatások és riportok készítése
  • Vendégek/diákok be- és kijelentkeztetése és kiszolgálása
  • A vendégekkel és diákokkal való kapcsolattartás, útbaigazítás
  • Telefonok és e-mailek kezelése

Elvárások:

  • Front Office-on és PMS használatával kapcsolatban szerzett tapasztalat
  • Folyékony, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Vendégközpontú gondolkodásmód
  • Rugalmas, megoldásra fókuszáló személyiség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelv és Opera ismerete

Amit kínálunk:

  • Bizonyítottan válságállóbb munkahely
  • Versenyképes fizetés a felelősségi körnek megfelelően
  • Fejlődés, tanulás cégen belül
  • Előrelépési lehetőség
  • Fiatalos nemzetközi munkakörnyezet

Munkaidő: Nyitottak vagyunk részmunkaidős (heti 20/30 órás) munkavégzésre is!

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz és motivációs levél