Front Office Manager

Forrás: turizmus.com

 2020. június 25. 14:25

Keressük az Andrássy út szomszédságában található, frissen felújított 4 csillagos Mamaison Residence Izabella szállodánk új Front Office Managerét!

Főbb feladatok:

  • A szálloda operatív csapatának teljes körű irányítása, felügyelete, a kollégák folyamatos motiválása.
  • Részvétel a szálloda csapatának felépítésében: interjúztatás, kiválasztás, tréning, SOP-k készítése, bevezetése, monitorozása.
  • Manageri feladatok ellátása: foglalások ellenőrzése, számlázási folyamatok, hóvégi statisztikák, vezetőségi riportok, beszámolók és leltárak készítése, beszállítókkal való kapcsolattartás.
  • Testvérszállodákkal, valamint a szálloda támogató részlegeivel (Pénzügy, HR, Sales) történő folyamatos kapcsolattartás és együttműködés.
  • A Residence Manager munkájának napi szintű támogatása.

Elvárások:

  • Rendelkezel legalább 3-4 év recepciós munkakörben eltöltött tapasztalattal.
  • Folyékonyan beszélsz angolul, illetve egy egyéb nyelvből minimum középszintű nyelvismerettel rendelkezel.
  • Felsőfokú végzettséged van.
  • Szeretnéd megtanulni egy szálloda teljes operatív irányítását.
  • Nem jelent számodra problémát, hogy embereket kell vezetned és motiválnod!
  • Proaktivitás, nyitottság és tettre készség jellemez.
  • Folyamatosan tanulni és fejlődni szeretnél, nem riadsz meg a kihívásoktól.

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz.
  • Vonzó juttattatási csomag.
  • Ingyenes szálláslehetőség a testvérszállodáinkban.
  • Támogatjuk munkába járásodat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el angol és magyar nyelvű önéletrajzodat egy rövid motivációs levél kíséretében Jakab Edit részére, az alábbi e-mail címre: