Front Office Manager

Forrás: turizmus.com

 2021. június 30. 12:30

Front Office Manager munkakörbe keresünk kollégát Budapest, III. kerület, Római-parti négycsillagos szállodába.

Főbb feladatok:

  • Vendégek érkeztetése, utaztatása, egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése önálló recepciós műszak adásával
  • Szállodai recepciós kollégák munkájának koordinálása és ellenőrzése
  • Részleghez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása (beosztások, elszámolások készítése stb.)
  • Szállodai foglalások nyomon követése, online foglalási rendszerek kezelése
  • Szállodai szoftver napi szintű használata, készpénzkezelés, számlázás
  • Riportok, szoba- és vendégstatisztikák készítése
  • Szoros együttműködés a szálloda egyéb részlegeivel (HK, F&B, Értékesítés)
  • Vendégértékelések és visszajelzések folyamatos nyomon követése, kezelése vendégelégedettség növelése
  • Vendégpanaszok gyors, hatékony és magas színvonalon történő kezelése

Elvárások:

  • Minimum 2 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Vezetői attitűd
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Precíz munkavégzés, gyors helyzetfelismerés, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Kifogástalan megjelenés
  • Csapatjátékos személyiség, rugalmasság, feddhetetlen előélet
  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office programok felhasználó ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Flexys program ismerete
  • 4-5*-os szállodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Rugalmas havi beosztás
  • Napi egyszeri személyzeti étkezés a szállodában
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés
  • Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség

Munkaidő: Heti beosztásnak megfelelően

Munkavégzés helye: 1039 Budapest, Piroska utca

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz