Front Office Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. január 18. 08:00

A 2022-ben megnyitó, a Hotel Helikon Kft. által üzemeltetett Hotel Helikon****, Keszthely munkatársat keres Front Office Manager munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • A szálloda pre-opening tevékenységeiben való aktív részvétel
  • Szállodai recepciós kollégák munkájának koordinálása és ellenőrzése
  • Részleghez kapcsolódó, teljes körű adminisztratív feladatok ellátása
  • Szállodai foglalások nyomon követése, OTA-rendszerek kezelése
  • Szállodai szoftver napi szintű használata, készpénzkezelés, számlázás
  • Vendégértékelések és visszajelzések folyamatos nyomon követése, kezelése
  • Riportok, szoba- és vendégstatisztikák készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3- 5 éves hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol és német nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware szállodai szoftver ismerete
  • Nyitó szállodai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Igényes, kellemes, modern munkakörnyezet

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Keszthely

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal lehetséges az alábbi e-mail-címen. A tárgyban, kérjük, jelölje meg a betölteni kívánt pozíciót!