Front Office Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. május 23. 08:00

Főbb feladatok:

  • A Front Office terület munkájával összefüggő vezetői feladatok teljes körű ellátása, a részleg frissen toborzott munkatársainak folyamatos betanítása, a munkatársak szakmai fejlesztése, motiválása, a csapat munkájának irányítása és ellenőrzése.
  • A Front Office részleg munkafolyamatainak kialakítása, fenntartása, szükségszerű fejlesztése, a Mercure brand standardeknek való megfelelés biztosítása, a vendégelégedettség és vendégélmény magas szinten való biztosítása, a vendégértékelések megválaszolása, szobafoglalások felvétele

Elvárások:

  • Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvismeret, egyéb idegen nyelv ismerete előnyt jelent
  • Csapat vezetésében szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Vendég- és minőségközpontú gondolkodás
  • Példaértékű csapatjátékos
  • Proaktivitás
  • Vállalkozó szellem

Munkaidő: kötetlen

Munkavégzés helye: Mercure Tokaj Center