Front Office Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. augusztus 12. 10:35

A 7Seasons Apartments kis, családi vállalkozásként kezdte meg működését, és bár mára több mint 100 fős szervezetté nőtte ki magát, a barátságos légkör továbbra is jellemez bennünket.

Kényelmes és színvonalas apartmanjaink turisztikai célú hasznosítása mellett, magas minőségű szállodai szolgáltatásokkal várjuk vendégeinket, hiszen üzletfilozófiánk szerint az ő elégedettségük a legfontosabb számunkra. Minden munkatársunk számít, és hisszük, hogy mindenki munkája nélkülözhetetlen a közös siker érdekében!

Főbb feladatok:

  • A front office munkájának szervezése, irányítása és ellenőrzése
  • Munkatársak szakmai fejlesztése és motiválása
  • Vendégek színvonalas és zavartalan kiszolgálásának biztosítása
  • Számlázás, kassza kezelése, felügyelete, ellenőrzése
  • Riportok és elszámolások készítése
  • Vendégpanaszok, speciális vendégigények kezelése együttműködésben más részlegekkel

Elvárások:

  • Legalább 3 év szállodai front office tapasztalat
  • Angol nyelven biztos és folyékony társalgási és tárgyalóképes szint
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magabiztos, ugyanakkor udvarias fellépés
  • Vendégközpontú gondolkodás
  • Önálló munkavégzés, megoldásorientált hozzáállás
  • Rugalmas időbeosztás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Vezetői tapasztalat
  • További nyelvek ismerete
  • Külföldi munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Belvárosi, jól megközelíthető munkahely
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Támogató vezetés, tréningek, csapatépítő programok
  • Fiatalos, dinamikus munkahelyi légkör
  • Utazástámogatás
  • Értékesítésösztönző csomag

Munkaidő: Rugalmas, különböző 8 órás műszakokban (hétvégi munkavégzés is)

Munkavégzés helye: 1061 Budapest, Király utca 8.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes, angol nyelvű szakmai önéletrajz