Front Office Manager

Forrás: turizmus.com

 2023. február 20. 16:26

Az Accent Hotels újonnan nyíló, nemzetközi brand égisze alá tartozó, 105 szobás, négycsillagos budapesti szállodájába munkatársat keres Front Office Manager pozícióba.

Főbb feladatok:

  • A brand sztenderdjeinek nagyon alapos elsajátítása
  • A pre-opening időszakban a szálloda Front Office részlegének felkészítése a nyitásra a brand által előírt sztenderdek alapján
  • A részleg gördülékeny napi munkájának megszervezése, a beosztott dolgozók irányítása
  • A munkavállalók betanítása, beilleszkedésük támogatása, tréningezés, fejlesztés
  • A vendégelégedettség folyamatos figyelése, aktív jelenlét a vendégek között
  • Számlázás, pénzkezelés
  • A központi könyvelési csapattal való kapcsolattartás és az esetleges hibák javítása
  • Együttműködés a vezetőséggel és a többi részleggel egyaránt

Elvárások:

  • 3-5 év szakmai és front office vezetői tapasztalat
  • Magabiztos tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Innovációra való törekvés
  • Dinamikus, terhelhető, rugalmas és csapatjátékos személyiség
  • Önállóság, felelős gondolkodás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Opera PMS ismerete
  • Korábbi munkatapasztalat nemzetközi brandhez tartozó szállodában
  • További nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Munkanapokon egyszeri meleg étkezés
  • Biztos hátterű munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Szállodaláncon belüli nagyon kedvező üdülési lehetőség
  • Versenyképes és teljes mértékben bejelentett fizetés
  • Elegáns munkakörnyezet, jó hangulat és csapatmunka

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz