Front Office Manager

Forrás: turizmus.com

 2023. március 06. 07:00

A Szent Gellért Fórum sport- és rendezvényközpont hamarosan négycsillagos hotellel gazdagodik. Csatlakozz egy dinamikus és összetartó csapathoz, ahol számos új lehetőséggel és kihívással találkozhatsz.

Főbb feladatok:

  • Felel a recepció tökéletes működéséért
  • Front office személyzet munkájának koordinálása és ellenőrzése, munkaidő-beosztása, csapattagok felelős kiválasztása, felkészítése, képzése és motiválása
  • Napi műveletek irányítása, biztosítva a minőséget, a szabványokat és a vendégek elvárásainak való megfelelést napi szinten
  • Adminisztratív feladatok elvégzése
  • Szállodai foglalások nyomon követése, az online foglalási rendszerek kezelése
  • Szállodai szoftverek napi használata, készpénzkezelés, számlázás
  • Szoros együttműködés a szálloda más részlegeivel
  • A vendégértékelések és visszajelzések folyamatos nyomon követése és kezelése a vendégelégedettség növelése érdekében

Elvárások:

  • Kapcsolódó szakmai területen VAGY szálloda- és menedzsment, vendéglátás szakon szerzett diploma
  • (4 csillagos) szállodában szerzett releváns szakmai tapasztalat, vezetői tapasztalat
  • Bizonyított vezetői képességek
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és szervezési képesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Megbecsülést, hosszútávú munkalehetőséget
  • Dinamikus, fiatal, lendületes csapatot
  • Tanulási és fejlődési lehetőséget
  • Igényes munkavégzési környezetet

Munkavégzés helye: Szeged

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz