Front Office Manager

Forrás: turizmus.com

 2024. február 16. 16:16

Budapest belvárosában elhelyezkedő 5 csillagos szálloda Front Office csapata új munkatársat keres Front Office Manager munkakörben.

Főbb feladatok:

  • A Front Office részleg irányítása, a Recepció, a Concierge/Londiener csapat munkafolyamatainak összehangolása
  • A csapat folyamatos fejlesztésének, tréningezésének, motiválásának biztosítása
  • A szálloda más részlegeivel való folyamatos kapcsolattartás a minél színvonalasabb vendégélmény biztosítása érdekében
  • A vendégelégedettség alakulásának nyomon követése, a magas szintű vendégélmény fenntartása, továbbá a vendég észrevételek professzionális kezelése
  • Mosolyt csalni a kollégák és a vendégek arcára

Elvárások:

  • A Hostware rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Nyitott, rugalmas és innovatív személyiség megléte
  • Kiváló vezetői és kommunikációs készségek
  • A magas szintű ügyfélkezelés iránti elkötelezettség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Többéves vezetői tapasztalat felelős beosztásban Front Office területen (Front Office Manager, Front Office Manager helyettes, Front Office Supervisor), 5 csillagos tapasztalat előnyt jelent
  • Magas szintű kommunikáció angolul, további nyelvismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Élénk munkakörnyezet egy gyönyörű luxus szállodában
  • Versenyképes jövedelem
  • Személyzeti étkezés és egyéb béren felüli juttatások
  • Szakmai támogatás és fejlődési lehetőség
  • Változatos, felelősségteljes munkakör
  • Hosszú távú munkalehetőség egy fiatal, ambíciókkal rendelkező csapatban

Munkavégzés helye: Budapest