Front Office Manager

Forrás: turizmus.com

 2024. február 22. 08:00

Az ikonikus Hilton Budapest Front Office csapata élére keresi elkötelezett Front Office Manager kollégáját!

Főbb feladatok:

  • Irányítod a Front Office részleget, összehangolod a Front Desk és a Guest Experience csapat munkafolyamatait
  • Biztosítod a csapatod folyamatos fejlesztését, motiválását, meghatározod a munkatársak célkitűzéseit
  • Nyomon követed a vendégelégedettség alakulását és hatékonyan működteted a Hilton Honors programot
  • Ellátod a manager on duty feladatokat

Elvárások:

  • Front Office vagy Rooms területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Angol nyelv magabiztos használata
  • Felhasználói szintű Opera, Protel vagy Fidelio rendszer ismeret

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőséget kínálunk egy nemzetközi nagyvállalatnál!
  • Az alapbéredet kimagasló cafeteria csomaggal egészítjük ki.
  • Szakmai tréningeken vehetsz részt, és kedvezményesen foglalhatsz szállást bármely Hilton szállodában!

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • A jelentkezéshez önéletrajz csatolása szükséges!