Front Office Manager, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. május 08. 17:48

A Roombach Hotel Budapest Center Front Office Managert keres.

Főbb feladatok:
• Front Office problémamentes üzletmenetének és magas szintű működésének biztosítása
• Munkafolyamatok megszervezése és ellenőrzése
• Front Office és a többi részlegek közötti megfelelő információáramlás biztosítása
• Front Office dolgozói és gyakornokok munkabeosztásának tervezése és ellenőrzése, valamint az éves szabadságterv elkészítése
• A Front Office részlegén dolgozó munkatársak kiválasztása és új kollégák betanítása
• Számlázás, pénzkezelés és ügyviteli feladatok ellenőrzése
• Vendégpanasz-kezelés

Elvárások:
• Szakirányú végzettség
• Minimum 5 éves szállodai tapasztalat a Front Office területén
• Vezetői tapasztalat
• Angol nyelv minimum középfokú ismerete (írásban és szóban)
• Vendég- és minőségközpontú szemlélet
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
• HOSTWARE-program magabiztos ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:
• Egyéb idegen nyelvek ismerete

Amit kínálunk:
• Biztos munkahely
• Fiatalos, lendületes csapat
• Versenyképes fizetés

Munkaidő:
Kötetlen munkarend

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajz