Front Office Manager, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. január 15. 16:50

Szállodánk Front Office Manager munkatársat keres. Megbízható, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk.

Főbb feladatok:

  • A szálloda recepciójának szakmai felügyelete, irányítása, gazdaságos üzemeltetésének biztosítása
  • A várható foglaltság alapján a feladatok tervezése
  • Folyamatos együttműködés a szálloda egyéb részlegeivel
  • A vendégek kéréseinek, panaszainak saját hatáskörben történő intézése vagy illetékesség szerinti továbbítása
  • Az adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv magas fokú ismerete
  • Hostware operációs rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Kommunikációs, irányítói készségek, vendégorientáltság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Egyéb nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas munkaidő
  • Korrekt feltételek, megbízható cég, kiszámítható jövőkép

Munkaidő:
8 óra

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.