Front Office Manager, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. február 03. 12:50

Budapest belvárosában található, négycsillagos boutique hotel Front Office Managert keres.

Főbb feladatok:

  • A recepció magas színvonalú működésének felügyelete, a maximális vendégelégedettség elérése
  • A recepciós kollégák trainingje, beosztás készítés
  • Vendégkezelés
  • Adminisztratív feladatok pontos ellátása
  • A szállodai foglalások nyomon követése, online foglalási rendszerek kezelése, esetenként árállítás
  • A napi levelezés ellenőrzése, esetenként annak bonyolítása
  • Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégeknek
  • Számlázás, pénzkezelés
  • Rendszeres beszámoló a vezetők felé

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Releváns szakmai tapasztalat, nagy munkabírás
  • Az angol nyelv kiváló ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Hostware szofter ás AvailPro CM ismerete előnyt jelent
  • Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
  • MS Office és internet felhasználói szintű ismerete
  • Előnyt jelent az online oldalak extraneteinek ismerete.

Határozatlan idejű munkaszerződést kínálunk versenyképes bérezés és juttatások mellett, fiatalos munkahelyen.

Munkaidő:
Teljes munkaidő