Front Office Manager, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. február 06. 17:40

Főbb feladatok:

  • Recepciósok munkájának támogatása, ellenőrzése
  • BackOffice munkájának felügyelete
  • Ügyviteli szabályok betartatása (foglalások nyilvántartása, pontos számlázás, megfelelő áralkalmazás)
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Munkaidő-beosztások elkészítése
  • Dolgozók teljesítményének értékelése és új kollégák kiválasztásában való részvétel
  • Vendégpanaszok jogosultságának ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség és tapasztalat
  • Angol és magyar nyelv folyékony, társalgási szintű ismerete és íráskészség
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Magabiztos, ugyanakkor udvarias fellépés
  • Vendégközpontú gondolkodás
  • Önálló munkavégzés, megoldásorientált hozzáállás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Excel, PMS, Chanell Manager ismerete
  • Azonos munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Lelkes, motivált csapatot
  • Pörgős, kreatív mindennapokat
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakört
  • Állandó visszajelzést, folyamatos szakmai fejlődést
  • Versenyképes fizetést, extra bónuszokat
  • Előrelépési lehetőséget, hiszen rettentően gyorsan bővülő vállalkozás vagyunk

Munkaidő:
8 óra

www.bpresidence.hu

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz, valamint motivációs levél, hogy miért téged válasszunk