Front Office Manager

Forrás: turizmus.com

 2021. április 22. 18:13

A belváros szívében fekvő kis boutique hotel keresi leendő munkatársát Front Office Manager munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Foglalások kezelése, pre-stay kommunikáció a vendégekkel
  • Vendégek érkeztetése és elutaztatása
  • Számlák kezelése, kassza ellenőrzése, és elszámolás a vezetőséggel
  • Riportok készítése a management számára
  • PMS-rendszer, channel manager és self check-in rendszer magas szintű felhasználói ismerete
  • Kapcsolattartás a Housekeeping részleggel és az érkező szobák átvétele
  • Partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Azonos munkakörben szerzett leglább 2 éves tapasztalat
  • Magas szintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Vendégközpontú szemléletmód

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelv ismerete
  • Marketing területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Személyzeti étkezés
  • Igényes munkakörnyezet

Munkaidő: 12 óra

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz