Front Office Manager és Recepciós – 12 Revay Hotel/Accent Hotels

Forrás: turizmus.com

 2022. január 18. 17:54

Az Accent Hotels által üzemeltetett 12 Revay Hotel Front Office Managert és Recepcióst keres.

Főbb feladatok:

Front Office Manager:

  • Recepció munkájának szakmai felügyelete, irányítása, ellenőrzése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Maximális vendégelégedettség biztosítása
  • A pozícióval összefüggő egyéb feladatok

Recepciós:

  • Vendégek érkeztetése, utaztatása, tájékoztatása
  • Kasszakezelés
  • Rezervációs feladatok ellátása, telefonhívások, e-mailek kezelése

Elvárások:

  • Szállodai front office területen szerzett 2 éves tapasztalat (FOM)
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office programok felhasználói ismerete
  • Jó kommunikációs készség, vendégközpontúság
  • Proaktivitás, határozott, magabiztos fellépés, megbízhatóság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware és további idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés teljes bejelentéssel
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas munkarend
  • Szállodaláncon belüli előrelépési lehetőség
  • Kedvezményes szállásfoglalási lehetőség az Accent Hotels által üzemeltetett szállodákban

Munkavégzés helye: 1065 Budapest, Révay utca 12.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz