Front office manager és recepciós pozíciók - Ausztria

Forrás: turizmus.com

 2021. június 11. 19:30

3 csillagos, családias, osztrák szálloda 29 szobával új front csapattagjait keresi június végi kezdéssel!

Manager feladatai:

  • Szállodai részlegek (étterem, housekeeping, recepció, karbantartás) teljes körű összefogása, irányítása
  • Beosztások készítése, munkaügyi kérdések rendezése
  • Vendégek érkeztetése, számlázás, recepciós feladatokba besegítés
  • Beszállítók ellenőrzése, áru rendelése-átvétele

Recepciós feladatai:

  • Vendégek fogadása, velük való folyamatos kapcsolattartás
  • Érkeztetés, utaztatás, számlázás
  • Telefonok fogadása, e-mailek megválaszolása
  • Egyéb adminisztrációs munka

Elvárások:

  • Kiváló német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Segítőkész, mosolygós, pozitív attitűd
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Szállás, személyzeti étkezés
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Annaberg im Lammertal, Ausztria

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz