Front office manager, Lillafüred, Hunguest Hotel Palota

Forrás: turizmus.com

 2019. október 23. 14:20

Régi álma egy romantikus kastélyban, a mesebeli Lillafüreden dolgozni? Szeretne egy nagy múltú házban referenciát szerezni? A Hunguest Hotel Palota az ország negyedik legnagyobb városától, Miskolctól 10 km-re található, három hegy által körülvett festői völgyben. Lillafüred nemcsak a romantikára vágyó szerelmesek és gyermekekkel érkező családok kedvelt célpontja, de klimatikus gyógyhelyként egyre nagyobb népszerűségnek örvend a rekreációra, feltöltődésre vágyók között is. A 133 szobás kastélyszálloda egyben népszerű rendezvényhelyszín is.

Főbb feladatok:

  • A szálloda recepciójának szakmai felügyelete, irányítása, gazdaságos üzemeltetésének biztosítása
  • Folyamatos együttműködés a szálloda egyéb részlegeivel
  • A vendégek kéréseinek, panaszainak saját hatáskörben történő intézése vagy felettese felé történő továbbítása
  • Számlázási és adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség, több éves szakmai tapasztalat
  • Vendégorientáltság, elhivatottság és rugalmasság
  • Kommunikatív, kedves, barátságos, vendégközpontú attitűd
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Felelősségteljes, megbízható, érett személyiség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További nyelvek ismerete
  • Erős vezetői képességek
  • Pozitív gondolkodás
  • Hostware operációs rendszer felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahely gyönyörű környezetben
  • Fix béren kívüli cafeteria
  • Teljes munkaidős, 8 órás munkarend
  • Közösségi, vállalati programok, fejlődési és továbbképzési lehetőségek, tréningek
  • Kedvezményes üdülési lehetőségek partnerszállodáinkban

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet: