Front Office Manager - Royal Club Hotel****superior és Patak Park Hotel *** Visegrád

Forrás: turizmus.com

 2019. június 24. 17:00

Visegrád legújabb 4* Superior wellness szállodájába és patakparti 3* szállodájába keressük Recepcióvezető munkatársunkat.

Főbb feladatok:
- Szállodai Front Office feladatok koordinálása, irányítása
- Recepciós kollégák vezetése
- Értékesítési és marketingfeladatok ellátása, kapcsolattatás a marketing- és értékesítő partnerekkel
- Foglalások kezelése, bejövő és kimenő hívások lebonyolítása
- Szoros együttműködés a szálloda többi részlegével
- Kapcsolattartás a vendégekkel
- Számlázással kapcsolatos feladatok ellátása
- Vendégpanaszok udvarias, szakszerű kezelése

Elvárások:
- Minimum középfokú végzettség
- Szakirányú tapasztalat
- Motivált, precíz, megbízható és rugalmas munkavégzés
- Online és offline sales ismeretek
- Önállóan és csapatban is hatékony
- Határozott kiállás, jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Legalább társalgási szintű, magabiztos angol nyelvismeret
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Ápolt és igényes megjelenés, mosolygós, vendégcentrikus magatartás

A pozíció elnyeréséhez előny:
- Felsőfokú tanulmányok
- Hostware szoftver ismerete
- Dinamikus árazás ismerete
- Második idegen nyelv ismerete (német, szlovák)

Amit kínálunk:
- Korrekt, versenyképes bérek, utazási hozzájárulás
- Teljesítménynek megfelelően extra jövedelemlehetőségek
- Rugalmas, havi munkabeosztás, heti 5 nap munkavégzés
- Hosszú távú, stabil munkahely
- Műszak alatti étkezés biztosítása
- Folyamatos fejlődési lehetőségek, tréningeken való részvételi lehetőségek

Munkaidő:
40 óra/hét

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz