Front Office Manager, Stories Hotel, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. február 19. 15:00

Főbb feladatok:

  • Teljes körű Front Office Management
  • A Front Desk professzionális működésének biztosítása
  • Számlázás, pénzkezelés, recepciós feladatok elvégzése
  • Online foglalási rendszerek kezelése
  • Vendégszámlák figyelése
  • A részleghez tartozó pénzügyi tranzakciók és készpénzforgalom ellenőrzése, elszámolások készítése
  • Vendégpanaszok naprakész kezelése
  • A rábízott recepciós munkatársak munkájának koordinálása, ellenőrzése, optimális beosztása és értékelése
  • Beszámolók készítése a vezetőség részére
  • A kapcsolódó részlegek érkeztetés-utaztatás irányítása
  • Recepcióhoz köthető adminisztrációs rendszer működtetése

Elvárások:

  • Több éves szállodai recepciós tapasztalat
  • Front Office Managerként szerzett tapasztalat
  • Angol és magyar nyelv folyékony ismerete szóban és írásban
  • Vendégközpontú attitűd
  • Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
  • Magas fokú problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs képesség, flexibilitás, alkalmazkodóképesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További nyelvek ismerete
  • SabeeApp ismerete
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, fiatalos és nemzetközi munkahelyi környezet
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkaviszony
  • Versenyképes bérezés

Munkaidő:
40 óra, kötetlen

Munkavégzés helye:
Stories Hotel, Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes angol nyelvű önéletrajz