Front Office Managert keresünk a Flow Hotelbe!

Forrás: turizmus.com

 2023. május 05. 10:00

Főbb feladatok:

  • Számlázással kapcsolatos napi feladok ellátása és az elkészített számlák ellenőrzése
  • A recepciós kollégák irányítása, feladatok szervezése
  • Ajánlatok írása, szerződéses partnerek nyilvántartása
  • A szálloda könyvelési osztályának szükséges havi riportok időben történő megküldése
  • A szálloda szobafoglalásainak kezelése, a szállodát érintő karbantartások számontartása és az érintett személyek tájékoztatása annak elhárításáról
  • Vendégek fogadása, tájékoztatása, be-és kijelentkezések lebonyolítása
  • Kezeli a vendégek problémáit és panaszait
  • Online felületetek ismerete és aktív használata
  • Housekeeping munkájának szervezésében való segítség (érkező, utazó, lakó szobák takaríttatása)
  • Ügyeletes vezető rendszerben való részvétel (MOD)

Elvárások:

  • Angol nyelv ismerete követelmény, más idegen nyelv használata előnyt jelent
  • Front office manager munkakörben szerzett tapasztalat
  • Hostware szállodai program magas szintű ismerete és napi használata
  • Terhelhetőség, precizitás, pontosság és alaposság
  • Önálló, rendszerezett, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • Együttműködő hozzáállás, felelősségvállalás, új ismeretek elsajátításának képessége
  • Kifogástalan megjelenés, ápoltság
  • Vezetői készség
  • Kedves, barátságos és vendégközpontú hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony
  • Megegyezés szerinti versenyképes bérezés
  • Fiatalos jó csapat, igényes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Inárcs

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz