Front Office pozíciók / Anantara New York Palace

Forrás: turizmus.com

 2022. december 03. 14:01

Anantara New York Palace, 5*-os luxusszállodánk bővülő csapatába keressük új munkatársainkat az alábbi pozíciókba:
  • Receptionist
  • Concierge
  • Front Office Supervisor
  • Call Center Agent

Főbb feladatok:

  • Az egyes pozíciókhoz tartozó feladatokat az interjún ismertetjük

Elvárások:

  • 4-5*-os szállodai környezetben szerzett releváns tapasztalat
  • Kedves, udvarias, vendégközpontú személyiség
  • Önálló, precíz, igényes és szervezett munkavégzés
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás
  • Munkához való lelkes, szorgalmas és pro-aktív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és cafeteria
  • Személyzeti étkezés biztosítása
  • Egyenruha
  • Dolgozói kedvezmények
  • Hosszú távú, megbízható munkahely
  • Igényes, kellemes munkakörnyezet
  • Fiatalos, egymást segítő csapat
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, VII.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar és angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz