Front Office Supervisor

Forrás: turizmus.com

 2022. június 22. 17:37

A Rubin Wellness & Conference Hotel Budapest keres Front Office Supervisort határozatlan idejű szerződéssel.

Főbb feladatok:

  • A Front Office Supervisor feladata részlegének irányítása és ellenőrzése
  • Felelős a vendégek zavartalan és magas szintű kiszolgálásáért
  • Biztosítja a korrekt számlázást és a hatékony együttműködést más részlegekkel a vendégközpontú üzemeltetés érdekében
  • Részt vesz a recepció mindennapi munkájában, állandó műszakokat ad

Elvárások:

  • Felsőfokú angol nyelvtudás, további idegen nyelvek tárgyalóképes ismerete előny
  • Legalább 2 év szállodában szerzett szakmai tapasztalat Front Office területen
  • Kedves, empatikus, segítőkész a vendéggel
  • Jó szervező- és vezetői készségek
  • Magas szintű kommunikációs készség
  • Koordinálja a Front Office munkáját
  • Példamutató, pontos és igényes a saját munkájával szemben

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Rubin Wellness & Conference Hotel Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz