Front Office Supervisor

Forrás: turizmus.com

 2023. március 08. 16:40

A Front Office Supervisor a Netizen Hostel recepciójának csapat tagjait felügyeli, irányt mutat számukra, biztosítja a részleg hatékony és gördülékeny működését, a kiváló vendég visszajelzések és elégedettségek érdekében. Professzionális de egyben udvarias kommunikációs kultúrát tart fenn, pontos tájékoztatást és szolgáltatást nyújt a vendégek számára. Felelősséget vállal a számlák pontos kiállításáért, valamint elszámol minden igazoló bizonylattal és utalvánnyal ami a napi működéshez igazodik.

Főbb feladatok:

  • Törekszik a kiemelkedő ügyfélszolgáltatás biztosítására.
  • Visszaigazolja a szállodai foglalásokat.
  • Felügyeli a recepció hatékony működését, beleértve a check in/out folyamatát is

Elvárások:

  • Válaszol a foglalásokkal, szállodainformációkkal kapcsolatos megkeresésekre.
  • Támogatja a csapat tagjait a vendég vélemények helyes kezelésében és utat mutat a kiváló vendég értékelések eléréséhez
  • Elsajátítja az összes szállodai szobakategóriát, szobaárakat, csomagokat, promóciókat és egyéb általános termékismereteket, amelyek a napi feladatok elvégzéséhez szükségesek.
  • Felügyeli a napi műszakok folyamatát, biztosítva, hogy a csapat minden tagja betartsa az eljárásokat. Ellenőrzi a tranzakciókat és a vendégek fizettetését a recepción.
  • Helyettesíti a FOM-t a távollétében.

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló munkakörben megszerzett releváns gyakorlat
  • Vezetői készségek
  • Magabiztos fellépés
  • További nyelv ismerete
  • Problémamegoldó készség
  • PMS software ismeretek

Amit kínálunk:

  • Fiatalos munkahelyi környezet
  • Cafeteria

Munkavégzés helye: Netizen Budapest Centre

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz