Front Office Supervisor, Accor-Pannónia Hotels Zrt. Novotel Budapest Centrum

Forrás: turizmus.com

 2018. november 19. 15:24

FELADATOK
- A Front Office Manager irányítása mellett szervezi és felügyeli a Recepció munkáját és önálló műszakot lát el a szobafőnök munkaköri leírás alapján.
- A Novotel sztenderdek Front Office területet érintő elvárásainak maximális betartása és betartatása a vendégfogadás, érkeztetés, utaztatás, fizettetés, bizonylatolás területén.

ELVÁRÁSOK
- Vendégek iránti szenvedély
- Kiváló kommunikációs készség
- Határozott fellépés
- Vendég- és minőségközpontú gondolkodás
- Rugalmas, dinamikus, igényes munkavégzés
- Csapatban való munka szeretete
- Szakirányú végzettség
- Szállodai recepción szerzett minimum három éves tapasztalat
- Magas szintű angol és még egy európai nyelv ismerete /francia előnyt jelent/

AMIT KÍNÁLUNK
- Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint, egy megbízható nagyvállalatnál.
- Fejlődési lehetőség
- Színes,változatos munkalehetőség
- Munkába járás költségtérítése Budapesten kivüli bejáráskor
- Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulás alapbéren felül
- Ingyenes étkezés és számos további juttatás

Jelentkezni önéletrajzzal lehetséges:

(X)