Front Office Supervisor / Assistant Front Office Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. október 03. 17:56

A nemzetközi Corinthia szállodalánchoz tartozó óbudai Aquincum Hotel Budapest szállodába keressük új csapattagunkat.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • Térítésmentes étkeztetést biztosítunk saját étkezőnkben
  • Térítésmentesen használhatod szállodánk SPA részlegének szolgáltatásait (medencék, szaunák, fitneszterem)
  • Ingyenesen parkolhatsz a saját parkolónkban
  • Egy szuper csapat tagja lehetsz, ahol elismerjük és megbecsüljük munkádat
  • Nemzetközi szállodalánc által nyújtott stabil háttérrel rendelkezünk már 30 éve

Főbb feladataid:

  • A Front Office Manager napi munkáját támogatod
  • Front Office Manager távollétében felügyeled a részleg zavartalan működését
  • Duty Manager feladatokban részt veszel, mint a Management többi tagja
  • Az új kollégák betanításáért, mentorálásáért felelsz
  • A vendégpanaszokat professzionálisan kezeled
  • Vezeted az adott műszakot
  • Szállodánk sztenderdjeinek megfelelően fogadod a vendégeinket
  • Segítesz abban, hogy vendégeink a lehető legjobban érezzék magukat
  • Teljes körű információval látod el vendégeinket
  • Kezeled a recepcióra beérkező e-maileket és hívásokat
  • Vendégeink részére kiállítod a számlákat
  • Sztenderdjeinknek megfelelően segíted vendégeink kijelentkezését

Te vagy az ideális jelöltünk, ha:

  • szállodai recepciós tapasztalattal rendelkezel – Előny: OPERA rendszer ismerete,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel,
  • magas fokú vendégközpontúság, és problémamegoldó készség jellemez,
  • önállóan, precízen és lelkiismeretesen végzed a munkádat,
  • váltott műszakbeosztást is vállalsz.

Munkavégzés helye: 1036 Budapest, Árpád fejedelem útja 94.

****Aquincum, több van bennünk.****