Front Office Supervisor, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. november 27. 14:50

A Novotel Budapest City szálloda Front Office Supervisor munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A Front Office Manager irányítása mellett szervezi és felügyeli a Recepció munkáját, és önálló műszakot lát el a szobafőnök munkaköri leírás alapján.
  • A Novotel sztenderdek Front Office területet érintő elvárásainak maximális betartása és betartatása a vendégfogadás, érkeztetés, utaztatás, fizettetés területén.

Elvárások:

  • Vendégek iránti szenvedély
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott fellépés
  • Vendég- és minőségközpontú gondolkodás
  • Rugalmas, dinamikus, igényes munkavégzés
  • Csapatban való munka szeretete
  • Szakirányú végzettség
  • Szállodai recepción szerzett minimum hároméves tapasztalat
  • Magas szintű angol és még egy európai nyelv ismerete (francia előnyt jelent)

Amit kínálunk:

  • Kellemes környezetben történő munkavégzés korrekt feltételek szerint, egy megbízható nagyvállalatnál
  • Fejlődési és továbblépési lehetőség
  • Ingyenes étkezés
  • Munkába járás költségtérítése Budapesten kívüli bejáráskor
  • Törzsgárdajutalom, kimagasló teljesítmény elismerése
  • Rendezvények, programok dolgozóknak és családtagjaiknak

Munkaidő:
8 óra

Jelentkezni karrieroldalunkon keresztül, regisztrációt követően, önéletrajz feltöltésével lehetséges: https://karrier.accor.hu/allas/front-office-supervisor-801