Front Office Supervisor, Kempinski Hotel Corvinus Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. február 21. 20:45

A Kempinski Hotel Corvinus Budapest Front Office Csapata Front Office Supervisor munkatársakat keres.

Főbb feladatok:

  • A Front Office csapat motiválása és folyamatos tréningezése
  • A recepciósok munkájának támogatása és ellenőrzése a sztenderdek alapján
  • Vendégpanaszok hatékony kezelése, vendégelégedettség folyamatos növelésére való törekvés

Elvárások:

  • Az adott pozícióban eltöltött 1-2 év releváns tapasztalat
  • Opera szoftver ismerete
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Ápoltság, kiváló megjelenés
  • Vendégorientált gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés + műszakpótlék
  • 3 hónap után cafeteria
  • Ingyenes étkezési és nyelvtanulási lehetőség
  • 13. havi fizetés (kezdéstől függően időarányosan)
  • Dolgozói szállodai kedvezmények és rendezvények
  • Hazai és nemzetközi fejlődési lehetőség
  • Teljes munkaidős bejelentés

Munkaidő:
8 óra

Munkavégzés helye:
Kempinski Hotel Corvinus Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Angol nyelvű, fényképes önéletrajz