Front Office Supervisor (Novotel Budapest City)

Forrás: turizmus.com

 2023. május 26. 13:10

Ha rendelkezel szállodai recepciós vagy Front Office Supervisor tapasztalattal, jól boldogulsz az Opera programmal, és úgy érzed, itt az ideje előrébb lépni, vagy egy nagyobb, négycsillagos szállodában továbbfejlődni, akkor csatlakozz a Novotel Budapest City szálloda csapatához FRONT OFFICE SUPERVISOR pozícióban!

Főbb feladatok:

  • A Front Office Manager irányítása mellett szervezed és felügyeled a Recepció munkáját
  • Önálló műszakot látsz el, munkáddal biztosítod a vendégek zavartalan és színvonalas kiszolgálását, aktívan hozzájárulsz a tökéletes vendégélményhez
  • Biztosítod a Novotel sztenderdek Front Office területet érintő elvárásainak maximális betartását a vendégfogadás, érkeztetés, utaztatás, fizettetés, bizonylatolás területén

Elvárások:

  • Opera program ismerete
  • Szállodai recepciós vagy Front Office Supervisor tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Vendégek iránti szenvedély
  • Dinamikus, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Minőségközpontú, proaktív gondolkodás és munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Színes, változatos munka és fejlődési lehetőség
  • Motivált, tapasztalt kollégák; vidám, dinamikus csapat
  • Stabil munkahely, nemzetközi munkakörnyezet
  • ALL Heartists dolgozói kedvezmény
  • Ingyenes étkezés
  • Törzsgárdajutalom, kimagasló teljesítmény elismerése
  • Negyedév és Év Dolgozója jutalmak
  • Rendezvények, programok
  • Partnerkedvezmények
  • All You Can Move lehetőségek
  • Útiköltség-térítés (távolsági és budapesti közlekedésre egyaránt)

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz