Gazdasági igazgató

Forrás: turizmus.com

 2024. május 14. 09:00

Főbb feladatok:

  • A pénzügyi és beszerzési részleg működésének koordinálása
  • Hatékony költséggazdálkodás megvalósítása
  • Heti, havi, negyedéves, éves riportok készítése
  • A szálloda forecast-készítés folyamatában való részvétel
  • Havi P&L értekezlet előkészítése és lebonyolítása
  • Pénzáramlás (cash flow) nyomon követése
  • Kapcsolattartás bankkal, könyvelő céggel és a központtal
  • Hatékony és gazdaságos készletgazdálkodás ellenőrzése
  • Kapcsolattartás pénzügyi jellegű kérdésekben a többi osztállyal és a cégcsoport szállodáival
  • Jelentések összeállítása a Hyatt, a Szállodaigazgató és a cégcsoport központja felé

Elvárások:

  • Felsőfokú releváns végzettség
  • Vezetői szemlélet és képesség
  • Opera, Micros és Materials Control rendszer ismerete
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • Minimum 5 év, hasonló munkakörben szálloda- és vendéglátóiparban szerzett tapasztalat
  • Analitikus gondolkodás, precizitás
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Gyors problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos attitűd
  • Gyors, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Ingyenes munkahelyi étkezés
  • Különböző dolgozói kedvezmények igénybevétele
  • 50%-os kedvezmény a Párisi Passage Restaurantban
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség, tréningek
  • Hyatt szállodaláncon belüli nemzetközi szálláskedvezmények

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Párisi Udvar Hotel

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail-címre várjuk.