Gazdasági munkatárs, Hotel Hungaria City Center

Forrás: turizmus.com

 2017. július 17. 18:52

Központi elhelyezkedés, szakmai fejlődés - csatlakozz a Hotel Hungaria City Center**** csapatához!

A Hotel Hungaria City Center**** szálloda GAZDASÁGI MUNKATÁRS
munkatársat keres.

A legfontosabb feladatok:
 Hó végi zárási feladatokban való aktív részvétel a klaszter (Hungaria – Arena) mindkét szállodájában.
 Egyezteti a bevétel feladást (Hungaria – Arena).
 Ellenőrzi a Hungaria Szállodában a hitelkártyás számlákat, majd felviszi az Oracle rendszerbe, hó végén elvégzi az egyeztetést (reklamációkat kezeli).
 Havi szállodai statisztikát készít (Hungaria – Arena).
 Néhány egyéb számla felvitele a Hungaria Opera rendszerében.
 Kezeli a szállítói költségszámlákat (Hungaria – Arena), előkészíti a könyvelés felé (igazoltatás, kontírozás).
 Tárgyi eszköz (Hungaria – Arena) modulban elvégzi a szükséges feladatokat.

Elvárásaink:
 szakirányú végzettség
 felhasználói szintű számítógépes ismeretek (World, Excel)
 pontosság, rugalmasság, megbízhatóság

Előnyt jelent:
 gazdasági részlegen szerzett munkatapasztalat
 mérlegképes könyvelői végzettség
 Opera, Oracle rendszer ismerete

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:
 Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
 Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
 Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
 Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
 Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
 Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
 Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
 Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Az érdeklődők magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:
Illés Tiborné – gazdasági igazgató

(x)