GAZDASÁGI ÜGYINTÉZŐ - TARCAL, ANDRÁSSY KÚRIA & SPA

Forrás: turizmus.com

 2021. szeptember 24. 19:17

TARCALON 5 csillagos, 41 szobás szállodánk (ANDRÁSSY KÚRIA & SPA) bővülő csapatába keressük leendő munkatársunkat GAZDASÁGI ÜGYINTÉZŐ pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Áruk beérkeztetése
  • Beérkező számlák iktatása és rendszerezése
  • Házi pénztár kezelése
  • Postai ügyintézés
  • Számlák eljuttatása a központba heti rendszerességgel
  • Jelenléti ívek készítése (szervizdíj-elszámolással és személyzeti étkezés kalkulációjával)
  • Egyéb adminisztratív teendők

Elvárások:

  • Microsoft Office felhasználószintű kezelése (Word, Excel)
  • 2 év releváns tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Nagy fokú figyelmesség és munkabírás
  • Munkához való proaktív hozzáállás
  • Önálló, precíz, igényes munkavégzés
  • Megbízhatóság és lojalitás
  • Jó munkaszervezési és tervezési készség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Szállodai tapasztalat
  • Micros ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Igényes, modern, kellemes munkakörnyezet
  • Jó hangulatú és egymást segítő csapat
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Tarcal

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz