Gazdasági vezető

Forrás: turizmus.com

 2023. január 25. 08:00

A THERMAL HOTEL VISEGRÁD**** superior cégcsoportjába tartozó szállodájába munkatársat keres Gazdasági vezető munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • A hatályos jogszabályoknak megfelelő működés biztosítása
  • Részvétel a társaság pénzügyi koordinációjában, pénztár kezelése, banki kimenő utalások rögzítése
  • Teljes körű analitikus és szintetikus könyvelési, és bérszámfejtési feladatok ellátása, havi zárások elkészítése, bevallások elkészítése és benyújtása, KSH-adatszolgáltatás
  • Aktív részvétel a szálloda leltározási folyamataiban, azok rögzítésében, kiértékelésében
  • Éves beszámoló elkészítése, adatszolgáltatás a cégcsoport konszolidált beszámolójához
  • Éves üzleti terv előkészítése és nyomon követése
  • Szerződések feltételeinek meghatározása és egyeztetése, szerződések ellenőrzése
  • Vezetői, tulajdonosi információs igények kiszolgálása

Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 3-5 év gazdasági vezetői vagy főkönyvelői munkakörben szerzett tapasztalat
  • A szükséges jogszabályok ismerete, önálló alkalmazása a munkavégzés során
  • Microsoft Office (Excel, Word) programok magabiztos ismerete
  • Nagy fokú precizitás és szervezőkészség
  • Hostware program ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívásokkal teli és felelősségteljes munkakört
  • Kiemelkedő bérezést, valamint étkezési és utazási hozzájárulást
  • Kedvezményes üdülési lehetőségek cégcsoporton belül
  • Stabil, hosszú távú munkahelyet és fiatalos csapatot

Munkavégzés helye: Pest megye

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz