Gépész karbantartó, Hilton Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 29. 14:23

A Hilton Budapest GÉPÉSZ KARBANTARTÓ munkatársat keres.

Igazán emblematikus helyen szeretnél dolgozni? Csatlakozz hozzánk a főváros szimbólumának számító Budai Vár történelmi környezetében, a Hilton Budapest csapatához!

Főbb feladatok:

  • A karbantartó munkatárs a központi fenntartási szervezet tagjaként szállodához rendelve végzi az ott felmerülő hibaelhárítási és karbantartási feladatokat.
  • A munkavégzés folytonos munkarendben történik.

Elvárásaink:

  • Szakirányú (legalább szakmunkás) gépész végzettséggel rendelkezik
  • Karbantartásban, javításban vagy kivitelezésben szerzett többéves gyakorlata van
  • Jó a tervrajzolvasási és tájékozódási képessége
  • Rendszerező és átlátó képessége van
  • Minimális számítástechnikai ismeretekkel rendelkezik
  • Udvarias, határozott fellépésű

Mit ajánlunk munkatársainknak?

  • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
  • Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
  • Az öngondoskodás segítését cafeteria rendszer formájában.
  • Ingyenes főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
  • Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal 2019. szeptember 15-ig az alábbi e-mail címen lehet:

Szalai Mikovics Adrienn – HR-munkatárs

LÁTOGASS EL A DANUBIUS KARRIER OLDALÁRA IS!