Group Sales Representative

Forrás: turizmus.com

 2021. július 21. 11:30

A Mercure Budapest Castle Hill - Ibis Budapest Castle Hill szálloda Group Sales Representative munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Turista- és incentive csoportok teljes körű kezelése
  • Partnerekkel kapcsolattartás, tárgyalás, háznézések tartása
  • Ajánlatok, szerződések készítése
  • Csoportrendelésekkel kapcsolatos munkafolyamatok koordinálása
  • Kihasználtság és bevétel növelése a csoportos turista szegmensben
  • A többi szegmens munkájának támogatása

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Vendégek iránti szenvedély
  • Jó meggyőző készség
  • Dinamikus, rugalmas, ügyfélorientált személyiség
  • Felsőfokú végzettség
  • Szállodai területen szerzett értékesítői tapasztalat
  • Jó szervezőkészség, határozott fellépés
  • Önálló, dinamikus, precíz munkavégzés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű IT-ismeret

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség Magyarország első COMBO szállodájában
  • Motivált, tapasztalt kollégák
  • Stabil munkahely, nemzetközi munkakörnyezet

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezni önéletrajz feltöltésével lehet az alábbi linken: