Guest Experience Manager

Forrás: turizmus.com

 2020. október 21. 10:22

A visegrádi Royal Club Hotel ****superior szállodánkban Guest Experience Manager pozíciót nyitunk!

Főbb feladatok:

  • A guest journey teljes figyelemmel kísérése és felügyelete
  • Guest experience maximalizálása
  • Bentlakó vendégekkel folyamatos helyszíni kommunikáció
  • Távozó vendégek follow up-olása
  • Együttműködés a Reputation Managerrel
  • CRM-rendszer kiépítése és menedzselése vendégelégedettségi szempontból is
  • Együttműködés a szálloda teljes operatív részlegével

Elvárások:

  • Azonos munkakörben minimum 1 éves tapasztalat
  • Customer/Guest service-ben minimum 2 éves tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos és motivált a közös cél elérésében, azaz a vendégelégedettség maximalizálásában
  • Nyitott személyiség
  • Magas szervezőképesség
  • Erős online ismeretek

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • FOM-tapasztalat
  • Hostware szoftver ismerete
  • Dinamikus árazás ismerete
  • Több idegen nyelv ismerete (német, szlovák)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és kiegészítő juttatások
  • Rugalmas munkarend
  • Stabil környezet
  • Továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye: Visegrád

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz mellé motivációs levél és bérigény megjelölése a jelentkezés előfeltétele.