Guest Experience Supervisor, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. február 19. 15:07

A NOVOTEL BUDAPEST CITY**** GUEST EXPERIENCE SUPERVISOR MUNKATÁRSAT KERES.
Feladatok:

  • A szálloda vendégeivel való magas szintű törődés, illetve a VIP vendégeknek és törzsvendégeknek járó megkülönböztetett bánásmód biztosítása.
  • A vendégvisszajelzések, vendégpanaszok szakszerű kezelése a vendégelégedettség biztosítása érdekében.
  • Időnként szállodai recepciós feladatok ellátása professzionális szinten, a brand elvárásaival összhangban
  • Biztosítja, hogy a szállodában tartózkodó vendégek szakszerű kiszolgálásban részesüljenek érkezésüktől, egészen a számlájuk kifizetéséig.

Elvárások:
  • Vendégek iránti szenvedély
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Proaktív hozzáállás
  • Segítőkész, kedves, energikus, empatikus személyiség
  • Minőségközpontú gondolkodás
  • Szakirányú végzettség
  • Minimum egy év szállodai tapasztalat
  • Angol és legalább még egy idegennyelv ismerete
  • Felhasználó szintű IT ismeretek (MS Office, Opera)
  • Pontos, igényes, dinamikus munkavégzés
  • Csapatban való munka szeretete

(X)