Guest Host

Forrás: turizmus.com

 2022. november 16. 16:18

Benne akarsz lenni a csapatban, aki megváltoztatja a jövő utazási szokásait? Belvárosi 4*-os okosszállodánk nappalos Guest Host munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • Fő feladatod a pozitív vendégélmény elősegítése
  • Vendégeknek segítségnyújtás a hotel saját applikációjának használatában, és kérések teljesítése
  • Mindennapi operáció működésének segítése
  • Concierge feladatok elvégzése
  • Housekeeping részleggel kapcsolattartás

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Vendégbarát attitűd
  • Problémamegoldó készség
  • Szakirányú végzettséged van vagy a turizmusban szerzett tapasztalatod van

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodaiparban szerzett tapasztalat
  • Érdeklődés a fejlődő szállodai technológiák iránt
  • Plusz nyelv magabiztos ismerete

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idős szerződés 3 hónap próbaidővel
  • Szállodai reggeli
  • Innovatív, professzionális háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Jó társaság
  • Munkakezdés : 2022. december 1.

Munkaidő: 12 óra, nappal

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz, bérigény megjelölésével