Guest Relations Agent

Forrás: turizmus.com

 2021. július 22. 13:09

Csatlakozz Budapest egyik legkiemelkedőbb, 5*-os luxus szállodájához! Légy részese egy kiváló, folyamatosan fejlődő nemzetközi csapatnak és a világ legnagyobb hotelláncának!

Főbb feladatok:

  • A szálloda vendégeinek üdvözlése és eligazítása
  • Vendégekkel történő barátságos kommunikáció
  • A vendégek informálása a szálloda különböző szolgáltatásairól
  • Vendégek kéréseinek teljesítése, problémáik megoldása a Ritz-Carlton sztenderdek alapján
  • Vendégpreferenciákat összegyűjtése és rendszerbe rögzítése

Elvárások:

  • Nyitottság és barátságos személyiség
  • Önállóság
  • Csapatjátékosság
  • Figyelmesség a vendégek kimondott és ki nem mondott igényeire
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Szállodai szakmai tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • 8 órás bejelentett munka
  • Műszakpótlékban való részesedés
  • BKK bérlet biztosítása a próbaidő lejárta után
  • Bejárás támogatása vidéki munkavállalóknak
  • Fizetett szabadság & betegszabadság
  • Munkaruha és tisztíttatása
  • Műszak alatti étkezés biztosítása
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Cégen belüli nemzetközi transzferálási lehetőség
  • Cégen belüli dolgozói kedvezmények

Munkaidő: Napi 8 óra

Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Erzsébet tér 9-10.

Kérünk, angol vagy magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi e-mail-címre küldd el a betölteni kívánt pozíció megjelölésével: