Guest Relations Agent, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 26. 15:38

Az Aria Hotel Budapest dinamikus csapatába munkatársat keres Guest Relations Agent pozícióra (nappalos, 8 órás műszakokban).

Főbb feladatok:

  • A törzsvendégek és VIP vendégek számára különleges bánásmódot biztosít
  • Elősegíti a szállodai létesítmények és szolgáltatások működését
  • Bármely különleges vendégkérést professzionális módon, a szálloda más részlegeivel összhangban, a vendég várakozásait felülmúlva teljesít
  • Időnként szállodai recepciós és concierge, illetve egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Proaktív hozzáállás
  • Vendégközpontú gondolkodás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Igényes megjelenés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Azt az új kollégát keressük, akiben párosul a tudásvágy és a vendégközpontú természet, akit motiválnak a kihívások, és szeretné a szakmát a lehető legjobban elsajátítani.

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Profi csapatba csatlakozhatsz és fejlődhetsz
  • Napi étkezés, munkaruha és annak tisztíttatása
  • Kiemelt bérezés

Munkaidő:
8 óra

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz