Guest relations manager, Danubius Hotel Margitsziget

Forrás: turizmus.com

 2017. október 18. 14:00

Dolgoznál egy wellness-szigeten a Duna közepén? Csatlakozz hozzánk a Danubius Hotels margitszigeti wellness szállodájában!

A Danubius Hotel Margitsziget VENDÉGSZOLGÁLATI MUNKATÁRSAT (Guest relations manager) keres.

A legfontosabb feladatok:
 A szálloda vendégeivel való folyamatos személyes kapcsolattartás különös tekintettel a szálloda gyógy-,törzs- és VIP- vendégeire;
 Vendégpanaszok, speciális vendégigények kezelése együttműködésben az illetékes részlegekkel;
 Heti rendszerességgel gyógy- és törzsvendég tájékoztató szervezése és lebonyolítása;
 A terület naprakész adminisztrációjának elkészítése;
 Kiemelt időszakokban a front office csapat munkájának segítése
 Back office feladatok ellátása.

Elvárásaink:
 Felsőfokú végzettség;
 Nyitott, ügyfélközpontú, empatikus személyiség;
 Önálló munkavégzési képesség;
 Problémamegoldó- és tárgyaló-készség;
 Kiváló írásbeli, és szóbeli kommunikációs képesség oroszul és angolul;
 MS Office szoftverek kezelése (Word, Excel, Outlook stb)
 Maximális megbízhatóság, rugalmasság.

Előnyt jelent:
 Opera PMS magas szintű ismerete;
 Releváns, front office területen szerzett tapasztalat;
 5*-os szállodában szerzett szakmai tapasztalat.

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:
 Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
 Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
 Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl.Sportnapok).
 Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
 Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
 Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
 Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
 Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Az érdeklődők magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2017. november 15.-ig az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:
MOLNÁR LAJOS – szállodai földszinti üzletvezető

(x)